Bina Yıkımı

Bina yıkım hizmetlerimiz

Bina Yıkımı

Bina Yıkımı özellikle deprem esnasında yıkılabilmesi olası olan eski, yıpranmış ve sarsıntılara karşı dayanamayacak olan binalar için gerçekleştirilen bir hizmettir.

Deprem gerçeği ile karşı karşıya olan ülkemizde kentsel dönüşüm çalışmaları son yıllarda hız kazanmıştır. Özellikle büyük İstanbul depreminin beklendiği şu yıllarda bina ve fabrika yıkım işleri hız kazanmalıdır. Bizler de İstanbul Hurda olarak profesyonel yıkım hizmeti konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Profesyonel bina yıkım ekipmanları kullanılarak verilen bina yıkım hizmeti insan sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutarak profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Bina yıkımı sadece riskli binalarda gerçekleştirilmez. Riskli yapı sınıfında olmayan fakat görüntüsünden rahatsız olduğunuz binalar da mahkeme kararı ile yıkılabilir ve yerine yenisi yapılabilir. Bu aşamada; yıkılan binaların yerine yenisinin yapılması koşulu vardır.

Ayrıca devlet tarafından arkeolojik kazılar için kullanılacak binalar da yıkılabilmektedir.

Ama günümüzde öncelik deprem riski taşıyan ve acil yıkılması gereken binaların yıkımının gerçekleştirilerek özellikle İstanbul’u büyük depreme karşı hazırlıklı hale getirmek gerekmektedir. Bina yıkım hizmetinin detaylarını almak için detaylar kısmını inceleyebilirsiniz. Bina yıkım firmaları arasında bulunan firmamız İstanbul  Hurda; hurda karşılığı yıkım ve söküm işleri gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için bizi arayınız.

 

Bina Yıkım Hizmeti

Bina yıkım hizmetleri veren ve Bina yıkım firmaları arasında bulunan şirketimiz 20 yıllık tecrübesi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bina yıkımı, yıkım yöntemleri ve makinaları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayınız. Kontrollü bina yıkımı teknikleri ve çelik sökümü hakkında müşteri hizmetlerimiz size detaylı bilgiyi verecektir. Eğer sizde yıkımcı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Bina yıkım firmaları arasında yüksek standartlara sahip bir danışmanlık hizmeti ile aklınıza takılan her sorunun yanıtını bizi arayarak alabilirsiniz. Ayrıca ekibimizden ücretsiz keşif desteği alabilirsiniz.

Bina yıkım hizmetleri kat eksiltmeli bina ve gökdelen yıkımı, hidrolik ve hava tahrikli kırıcılar ile yıkım, dinamitle yıkım ve farklı yıkım teknikleri ile binaya göre gerçekleştirilen bir hizmettir.

İstanbul bina yıkım maliyeti ve bina yıkım fiyatları için ekibimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Konut Yıkımı Hizmeti

Bina yıkım işleminden farklı bir işlemdir. Bu hizmet için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ticari Bina Yıkım Hizmeti

Eskimiş ve görevini yerine getirmeyen ticari binaların yıkımı hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Yüksek güvenlik tedbirleri doğrultusunda gerçekleştirilen bir hizmettir.

 

Endüstriyel Yıkım Hizmeti

Endüstriyel yıkım hizmeti içerisinde yer alan terkedilmiş fabrika, kullanılmayan bir tesis, enerji santrali gibi alanlar yer almaktadır. Teknik ekibimiz endüstriyel yıkım öncesi tedbirleri alarak güvenli yıkım gerçekleştirmektedir.

Bina yıkım işlerinin en önemli kısmı can ve mal güvenliğidir. Kontrollü bir şekilde boşaltılan bina kontrollü yıkım hizmeti ile yıkılmalıdır.

 

Yıkım Firmaları

Yıkım firmaları olarak verdiğimiz hizmetin prosedürlere ve yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu noktada bina yıkım kararının alınmasından bina yıkım yönetmeliğine kadar herşey muntazam olmalıdır.

Hafriyat ve bina yıkım işleri uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü en ufak bir hata bir çok kişiye ve çalışanlara zarar verebilir. Bu yüzden profesyonel bina yıkımcı, harfiyat yıkımcı hizmeti lmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

 

Bina Yıkımı Hususunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bina yıkımı esnasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar;

  • Yıkılacak olan binanız elektrik, doğalgaz ve su hattı kesilmelidir.
  • Yıkım yapılacak alana uyarı levhaları asılmalıdır.
  • Risk değerlendirme raporu hazırlanmalıdır.
  • Çevre binalara zarar vermeden yıkım prosedürleri uygulanmalıdır.
  • Bina yıkım hizmetinin ardından çıkacak moloz ve hurdaların ayrıştırılması için çalışmalar yapılmalıdır.

Bina yıkım hizmeti ile alakalı aklınıza takılan bir soru var ise bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.