Kurumsal

Bizi daha yakından tanıyın


Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz

İstanbul Hurda, 2000 yılından beri hizmet vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere sâir vilayetlerde hurda alımı için en önemli firmalardan birisi olan İstanbul Hurda size en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Kesinlikle hurdalarınız değerinde alınmaktadır. Ayrıca dürüst ticaret ile sizlere daha kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Firmamız; hurda alımı ve metal alımı sahasında müşterilere sıkıntısız en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hurda, metal atık sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır.

Hususen bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Güven

Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.

Gizlilik

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Çalışanlara Karşı Sorumluluk

Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.

Sürekli İyileştirme

Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiririz.

Tarafların İhtiyaç ve Beklentilerini Karşılamak

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.

Risk Temelli Yaklaşım

Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğu tüm iş alanlarında örnek bir kuruluş olmak üzere üstün performans göstermek, Türkiye’nin ve firmanın adını dünyaya daha çok duyurmak, insan hayatına ve doğaya saygılı olmaktır.

Misyonumuz

Rakipleriyle rekabet ederken en hızlı, en güvenilir, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmak; çevresine, müşterilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklı değerler katıp insanlığın yaşam kalitesini arttırmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.