Çevre Düzenleme

Çevre düzenleme hizmetlerimiz

Çevre Düzenleme Hizmeti

Çevre düzenleme günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Çarpık kentleşme, beton yapıların artması ve yeşil alanların azalması ile birlikte çevremiz eskisi kadar güzel gözükmemekte ve buna bağlı olarak çevreye verilen zarar da artmaktadır.

Çevre düzenleme hizmeti ise tam bu noktada hayatımıza girmektedir. İstanbul’da çevre düzenleme hizmeti hemen hemen her alanı kapsamaktadır. Yol kenarındaki çalıların temizlenmesi, yeşil alanların artması, peyzaj ve proje tasarım işleri çevre düzenleme hizmetinin temelini oluşturmaktadır.

Evinizin veya binanızın dışının temiz ve düzenli gözükmesini istiyorsanız çevre düzenlemesi şarttır.

Çevre düzenlemesi ve peyzaj hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ağaçlandırma
  • Bitki bakımı
  • Yeşil alan oluşturma
  • Temiz çevre hizmeti
  • Peyzaj projeleri

Bunun yanı sıra bina yıkım hizmeti ile eskiyen ve tehlikeli binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Belirttiğimiz hizmetler çevre düzenlemesi ve temizliğinin gereklerindendir. Çevre düzenleme hizmeti profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işlem için inşaat mühendisi, peyzaj mimarı gibi alanında uzman kişiler ile çalışarak verdiğiniz paranın karşılığını almalısınız. Peyzaj firması olarak sizlere çevre düzenleme hizmeti veriyoruz ve bahçe düzenlemesi, yeşil alan yapımı gibi hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Çevre düzenlemesi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.