Fabrika Yıkımı

Fabrika yıkım hizmetlerimiz

Fabrika Yıkımı

Eski yapıların ve yapılanmanın çok olduğu İstanbul’un her gün farklı bir bölgesinde fabrika yıkımı ve bina yıkımı işlemleri yapıldığını biliyoruz. Deprem gerçeğini unutmayarak yaşamalıyız ve eski yapıları bu noktada yıkmalıyız. Çok eskiden kurulumu yapılan ve şu an faaliyet yapmayan fabrikaları yıkarak hem geri dönüşüme hizmet ederiz hem de depremde olası can ve mal kaybını önleriz.

Fabrika yıkımı sonrasında oluşacak olan harfiyat, moloz ve çelik, demir gibi geri dönüşümü mümkün olan ürünleri firmamız geri dönüşüme göndererek tekrar hammadde olarak kullanılmasını sağlıyor. Enerji tüketimini ne kadar az tutarsak doğal deneyi korumamız o kadar kolaylaşır. Bu yüzden İstanbul’da fabrika yıkımı işlerinin en hızlı şekilde gerçekleştirilerek oluşacak olan hurdaların geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Fabrika yıkımı maliyeti fabrikanın büyüklüğüne ve yapılacak olan işleme bağlı olarak değişmektedir. İstanbul fabrika yıkım fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yıkım Hizmetinde Öncü Firma

Fabrika yıkımı ile İstanbul'da bir çok yeni arazi oluşacak ve oluşan arazilere toplum için faydaları yapılar inşa edilebilecek. Yıkımcı firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Alanında uzman firmamız eski yapıların yikim ve kırım işleri için profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu aşamada yıkımcı firmaları aramak için vakit kaybetmeyin. İstanbul Hurda olarak yikimcilar arasında size en hızlı geri dönüş yapan firmayız.

 

Yıkımcı

Yıkımcı olarak farbika yıkımı,  bina yıkımı gibi özellikle kentsel dönüşüm projeleri için hizmet vermekteyiz. Eski yapılan tehdidi altından İstanbul’u kurtarmak için yikim ve kırım işleri için hizmet veriyoruz.

Yıkım, söküm ve kazı harfiyatlarını özel ekipmanlar ile temizliyor ve hurda karşılığı yıkım işleri yapıyoruz. Yüksek riskli bina yıkım ve söküm işleri profesyonel firmalar ve ekipler tarafından yapılmalıdır. Çözüm odaklı firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Yıkımcı olarak can ve mal kayıplarını en aza indirmek için tüm güvenlik önlemlerini alarak öncü firma olarak yanınızdayız.

 

Yıkımcı Firmaları

Yıkımcı firmaları eskimiş yapıların yıkımı ve sökümü ile ilgilenir. Kırım işleri, fabrika yıkımı, fabrika sökümü, kazı ve hafriyat işleri yıkım işleri yürütücüleri tarafından yapılır. Özellikle hurda firmaları için fabrika yıkımı sık faaliyet gösterdikleri bir alandır.

Eğer sizde yıkımcı firmaları arıyorsanız tek yapmanız gereken profesyonel destek için bizi aramaktır.