Çelik Sökümü

Çelik söküm hizmetlerimiz

Çelik Sökümü

Çelik sökümü özellikle İstanbul gibi kentsel dönüşüm projelerinin yoğunlukla yapıldığı alanlarda sıklıkla gerçekleştirilmektedir. Çelik çatı sökümü, çelik konstrüksiyon fabrika sökümü, çelik bina sökümü gibi işlemler bu işin temelini oluşturmaktadır.

Çelik konstrüksiyon sökümü günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biridir. Eskimiş yapıların ve kullanım ömrü dolmuş olan binaların, fabrikaların çelik konstrüksiyon sökümü firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Uzman ekibimiz ile birlikte çelik çatı sökümü, fabrika sökümü, bina yıkım hizmetleri konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu noktada çelik konstrüksiyon fabrika yıkımı, spor salonları, alışveriş merkezi yıkımı gibi hizmetleri sizlere veriyoruz.

Çelik konstrüksiyon yapıların sökümü hurda karşılığı yapılabilmektedir. Çelik sökümü fiyatları için bizi arayınız.

Çelik konstrüksiyon sökümü birim fiyat detayları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. İstanbul çelik yapı sökümü için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İstanbul hurdacı yapı sökümü firması arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Web sitemizi inceleyerek söküm yaptığımız alanları görebilirsiniz. Can güvenliği bizim için her zaman esastır. Bu yüzden kontrollü çelik yapı sökümü gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca çelik sökümü sonrasında hurda olan çelik, metal, demir ve benzeri malzemeleri geri dönüşüme kazandırarak hammadde çıkarımına olan ihtiyacı azaltıyoruz.

Çelik çatılar ve çelik yapılar beton ya da kiremitten yapılan yapılara göre daha dayanıklı olduğu için genellikle fabrika ve firmaların binalarında tercih edilmektedir. Çelik hammadde olarak oldukça değerlidir. Çünkü uzun yıllar boyunca paslanmayan ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklı bir malzemedir. Bu yüzden çelik yapılar oldukça değerlidir.

Çelik ve kereste çatı söküm işlemleri İstanbul hurdacıları olarak özveri ile gerçekleştirdiğimiz bir işlemdir. Uzman ekiplerimiz ve iş makinalarımız ile birlikte çelik konstrüksiyon sökümü yapıyor ve sizlere temiz bir alan bırakıyoruz.

 

İstanbul Yıkım Hizmeti

İstanbul’da bulunan eski yapıların yıkım hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Hurda karşılığı bina sökümü, hurda karşılığı çelik sökümü gibi hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Güenlik önlemleri yıkım hizmeti esnasında en yüksek seviyededir. Herhangi bir can ve mal kaybına neden olmadan söküm işleri firmamızca yapılmaktadır.

İstanbul’un her ilçesinde yıkım söküm hizmeti veriyoruz. Gaziosmanpaşa, esenler, şişli, fatih ve kentsel dönüşüm projelerinin sıklıkla yaşandığı ilçeler ile uzun yıllardır çalışmaktayız.

 

Çatı Makası Hurdası

Çatı makası hurdası çelik konstrüksiyon yapıların önemli bir sistemidir. Eğim ile birlikte ağırlığı taşıyan bu sistem zamanla yıprandığı için hurda konumuna gelmektedir. Çatı makası hurdası da firmamızca alınmaktadır.